Recenzia pôžičky PROFI CREDIT

Pôžička od spoločnosti PROFI CREDIT

Medzi významných hráčov na slovenskom trhu poskytovateľov úverových finančných služieb patrí rozhodne aj spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, člen nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group. Vznikla už v roku 2000 a viacerí stáli zákazníci si ju pamätajú skôr pod názvom Profireal Slovakia. Už po necelom roku získala 10 000- teho klienta a od roku 2003 začala poskytovať svoje služby aj podnikateľským subjektom. V roku 2008 zmenila názov a do podvedomia budúcich klientov sa zapisuje pod názvom PROFI CREDIT Slovakia. V roku 2010 dosahuje objem poskytnutých úverov hranicu takmer 40 miliónov Eur. Pre analytikov trhu s pôžičkami nebolo preto žiadnym prekvapením, že jej, 9. septembra 2015, Národná banka Slovenska, udelila licenciu k podnikaniu v tejto oblasti.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia uprednostňuje poskytovanie svojich služieb prostredníctvom siete viazaných finančných agentov, pripravených klienta kedykoľvek navštíviť. Na Slovensku je klientom k dispozícii viac než 450 poradcov, ktorí záujemcom o pôžičku alebo úver pomáhajú vybrať ten najvhodnejší produkt. Medzi tie obľúbené, ak nie najobľúbenejšie patrí spotrebiteľský úver vhodný na riešenie nečakaných situácií a potrieb. Ako je napríklad nedoplatok na nájomnom, vyúčtovanie plynu, elektriny, či nákup spotrebnej elektroniky.

Žiadateľ o pôžičku môže získať peňažné prostriedky v objeme od 300 do 3 000€ s dobou splatnosti 18 až 42 mesiacov a to bez uvedenia účelu čerpania pôžičky. Benefity, ktoré spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia pre zákazníka poskytuje je, že ak riadne a včas plnil podmienky pôžičky, môže, automaticky získať ďalšie prostriedky a individuálne a zvýhodnené posúdenie žiadosti, ak sa s odstupom času rozhodnete opäť využiť jej služby. O úver od spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia môžu požiadať najmä záujemcovia s trvalým pracovným pomerom, ale aj dôchodcovia a ženy na materskej dovolenke. Podmienkou je teda len pravidelný mesačný príjem a vek nad 18 rokov. Možno povedať, že pre tých, ktorí z rôznych dôvodov nechcú požiadať o pôžičku niektorú z bánk a uprednostňujú pri týchto typoch finančných služieb nebankové subjekty, je spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia ponuka, ktorou je vhodné sa zaoberať.